אודות


בודק שכר מוסמך- תכנית ההגנה שלך

אודות
מטרת חוק הגברת האכיפה של דיני העבודה, תשע"ב- 2011 הינו להגביר ולייעל את אכיפתם של דיני העבודה על ידי הנהגת הליך מנהלי להטלת עיצום כספי על מעסיקים ישירים ומזמיני השירות ותיחום האחריות האזרחית והפלילית תוך התערבות בחוזה ההתקשרות בין מזמין השירות לקבלן.

לאחרונה, משרד העבודה והרווחה הרחיב באופן משמעותי את הביקורות ואוכף את אי הציות להוראות חוקי העבודה וצווי ההרחבה הן בהטלת עיצומים כספיים והן בהגשת כתבי אישום וידרוש ממך אישור בודק שכר מוסמך.
בנוסף, גדלו מספר התביעות מצד העובד הן כלפי מעסיק ישיר ואף כלפי מזמין השירות.

סעיף 27 בחוק מגדיר כי תהא זו הגנה טובה למזמין השירות אם הסתמך בתום לב על בדיקות תקופתיות שנערכו בידי בודק שכר מוסמך ועם גילוי ההפרה עשה ככל שביכולתו לתקן את ההפרה עד כדי חילוט ערבות והפסקת חוזה ההתקשרות עם קבלן השירות.


שלום,
שמי חן בן-שבת, כלכלנית ובודקת שכר מוסמכת
במסגרת ההתקשרות, תפקידי להגן על המעסיק או מזמין השירות במסגרת החוק.
מניסיוני , בודק שכר חיצוני וניטרלי בהכרח ייתן חוות דעת מהימנה ללא חשש לניגוד עניינים בחברה ומול הקבלן וזאת בהתאם לסעיף 44 לחוק הגברת האכיפה.

למה דווקא אני?
  • אני בעלת ניסיון מוכח כבודקת שכר החל משנת 2015 (לעומת בודקי שכר חדשים בשוק) הן למעסיקים, למזמיני שירות ורשויות מקומיות-  שימו לב, כי רק בשנה האחרונה, משרד העבודה והרווחה החל להכשיר בודקי שכר מוסמכים ועל כן חשוב לבדוק את ניסיון הבודק שכר.
  • ב-8 שנים האחרונות כיהנתי כסמנכ"ל בפירמת רו"ח מובילה בתחום ייעוץ כלכלי מוניציפלי לרשויות מקומיות ומנהלת מחלקת שכר ולכן, מעבר למקצועיות, יש לי את הניסיון בהכרת הרגולטור. מי שמכיר את הסקטור הממשלתי והציבורי, יודע כי הכרת הגורמים הרלוונטיים  הוא הפקטור החשוב ביותר בדרך לעזור ללקוח.
  • בנוסף, אני כלכלנית במקצועי עם ניסיון בליווי תקציבי ויודעת כי הוצאות שכר הינן מהגדולות אם לא העיקריות בעסק והכואבות ביותר למעסיק - במסגרת ההתקשרות עימי הענקתי מהידע והכלים שברשותי למקסום הכנסות והתייעלות בהוצאות השכר במסגרת החוק.
השירות האישי חשוב לי מאוד. בטוחני כי במסגרת ההתקשרות איתי תגלו מקצועיות, אחריות, זמינות והוגנות.


אשמח לשמוע מכם,
חן בן-שבת

כנסו לשירותים שלנו ותיחשפו במה אוכל לעזור לכם.